Financovanie – s nami môžete počítať

Naše finančné služby ponúkajú zaujímavé možnosti financovania použitej techniky. V oblasti leasingu spolupracujeme s poprednými leasingovými spoločnosťami, a tak vieme pripraviť ešte výhodnejšiu ponuku financovania na mieru podľa Vašich potrieb.

 

Kúpa (Priamy nákup): investícia, ktorá si drží cenu

Rozhodli ste sa, že investujete do budúcnosti? Naša technika  STILL ponúka inovatívnu technológiu s vysokou životnosťou, ktorá si extrémne drží svoju hodnotu a ešte aj po rokoch sa predáva za dobré ceny, čím predstavuje dobrý štartovací bod pre novú investíciu.

+ Bez úverového zaťaženia

+ Priame vlastníctvo techniky

Finančný leasing (Nájom s odkúpením): šikovný spôsob financovania Vašich investícií

Plánujete financovať nákup vysokozdvižného vozíka? Ak áno, toto je najjednoduchšie riešenie, pretože vysokozdvižný vozík po skončení doby nájmu prechádza do Vášho vlastníctva. Zariadenie jednoducho účtovne zaradíte medzi aktíva a využijete tak možnosť daňového odpisu.

+ Možnosť daňových odpočtov z odpisov a úrokov

+ Fixné paušálne sadzby počas celého obdobia

Operatívny leasing : vždy len najmodernejšie vysokozdvižné vozíky

Chceli by ste najmodernejšie vysokozdvižné vozíky za prijateľné ceny? My vám to garantujeme. V prípade strednodobej až dlhodobej leasingovej zmluvy nezaplatíte celú sumu za vysokozdvižný vozík vopred, ale len dohodnuté mesačné splátky. Po ukončení doby nájmu zostáva vozík vo vlastníctve leasingovej spoločnosti, takže je možné ho jednoducho vrátiť a nahradiť novým.

+ Možnosť daňových odpočtov z leasingových splátok

+ Nulové riziko straty z predaja vozíka

+ Kompletný full servis v cene ako súčasť balíka STILL

Po zakúpení vám poskytneme maximálnu podporu, čo sa týka servisu, údržby, zaškolenia a aj začlenenia vášho nového zariadenia do už existujúceho vozového parku.

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosíme, neváhajte kontaktovať. Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšej možnosti financovania manipulačnej techniky STILL.